Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Vaše osobní údaje chráníme podle našich podmínek ochrany soukromí.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

tel: +420 602 748 575
info@nabytek-pro-kocky.cz

NOVINKY

arr3VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ o novinku NÁŠLAPY NA STĚNU SISALVYHRAJTE v naší VELIKONOČNÍ SOUTĚŽI !!! Stačí, když do Velikonoc uděláte objednávku nábytku pro... arr3Aktuální doba dodáníVážení zákazníci, z důvodu velké pracovní vytíženosti se doba dodání může prodloužit až na 4... arr3Inspirace - výrobky od nás u vás    Připravili jsme pro vás několik krátkých videí. Jistě se rádi podíváte na některé kousky...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

cena 1 490 Kč (60 EUR)
skladem
 

31. 07. 2018

Spolupráce s CAT-MANIA - podpora útulků pro zvířata

 

 

Začali jsme spolupracovat se skvělým projektem CAT-MANIA a rozhodli jsme se přispívat našemi produkty do aukcí na podporu útulků pro zvířata v nouzi pomocí Facebookové skupiny CAT-MANIA celoroční aukce.

 

O každém výrobku, který do aukce zařadíme Vás budeme informovat příspěvkem na naší Facebookové stránce.  

 


 

CAT-MANIA je komunita lidí na facebooku, která sdružuje milovníky, majitele, chovatele koček a lidi, kteří se věnují péči o opuštěné kočky. Jedná se o vůbec první skupinu, která přišla s vizí šířit osvětu v oblasti zdravého a zodpovědného chovu koček.

Svými charitativními projekty a akcemi, které CAT-MANIA pořádá pro neziskové organizace, se snaží řešit také kritickou situaci přemnožených a častokrát zbídačených koček v ČR a zajistit těmto kočkám pomoc.

Do CAT-MANIE si můžete přijít popovídat o kočkách, poradit se s chovateli, podělit se o fotky svých mazlíčků a přečíst si příběhy ostatních catmaniaků. Rádi Vás tu uvítáme!

- zdroj: www.cat-mania.cz

 


 

Bohužel stále více koček, psů i jiných domácích mazlíčků končí na ulici nebo v útulku. Jedná se často o nevhodný dárek a v horším případě o týraná, zraněná, hlady, žízní nebo nemocí zesláblá zvířata. 

 

SOLIDARITA NÁM NENÍ A NIKDY NEBUDE CIZÍM POJMEM