Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Vaše osobní údaje chráníme podle našich podmínek ochrany soukromí.

KONTAKTY

tel: +420 607 501 594
info@nabytek-pro-kocky.cz

NOVINKY

arr3Podpora útulků pro zvířata    Začali jsme spolupracovat se skvělým projektem CATMANIA.CZ a rozhodli jsme se přispívat našemi... arr3Inspirace - výrobky od nás u vás    Připravili jsme pro vás několik krátkých videí. Jistě se rádi podíváte na některé kousky...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

cena 921 Kč (37 EUR)
skladem
 

28. 03. 2018

!! VELKÁ mňau mňau SLEVA až do konce duba 2018 !!

 

Máme rádi jaro. Dny se prodlužují, teploty stoupají a vše se probouzí k životu. Aby té radosti nebylo málo, připravili jsme pro vás velmi výhodnou nabídku, která je platná až do konce dubna.

Neváhejte a dopřejte svým miláčkům kvalitní nábytek pro kočky za skvělé ceny. Budou moc rádi za nové kočičí hřiště, které jim poskytne vlastní prostor pro jejich zábavu a výrazně zlepší zdravotní kondici. Vaše domácnost bude s kočičím nábytkem vypadat lépe a zažijete se svými mazlíčky spoustu legračních situací. 

 

Děkujeme za přízeň, 

 smile

Jitka Martínková - Nábytek pro kočky 

 

 

 „Mám rád kočky, protože mám rád svůj domov a ony se krok za krokem stávají jeho duší.“

Jean Cocteau 42 francouzský básník, prozaik, dramatik, návrhář, boxerský ... 1889 – 1963

 

ZPĚT

nábytek pro kočky