Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a anonymní analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Vaše osobní údaje chráníme podle našich podmínek ochrany soukromí.

KONTAKTY

tel: +420 607 501 594
info@nabytek-pro-kocky.cz

NOVINKY

arr3Podpora útulků pro zvířata    Začali jsme spolupracovat se skvělým projektem CATMANIA.CZ a rozhodli jsme se přispívat našemi... arr3Inspirace - výrobky od nás u vás    Připravili jsme pro vás několik krátkých videí. Jistě se rádi podíváte na některé kousky...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 895 Kč (36 EUR)
skladem
 

Podpora útulků pro zvířata

 

 

Začali jsme spolupracovat se skvělým projektem CATMANIA.CZ a rozhodli jsme se přispívat našemi produkty do aukcí na podporu útulků pro zvířata v nouzi pomocí Facebookové skupiny CAT-MANIA celoroční aukce.

 

O každém výrobku, který do aukce zařadíme Vás budeme informovat příspěvkem na naší Facebookové stránce.  

 


 

CAT-MANIA je komunita lidí na facebooku, která sdružuje milovníky, majitele, chovatele koček a lidi, kteří se věnují péči o opuštěné kočky. Jedná se o vůbec první skupinu, která přišla s vizí šířit osvětu v oblasti zdravého a zodpovědného chovu koček.

Svými charitativními projekty a akcemi, které CAT-MANIA pořádá pro neziskové organizace, se snaží řešit také kritickou situaci přemnožených a častokrát zbídačených koček v ČR a zajistit těmto kočkám pomoc.

Do CAT-MANIE si můžete přijít popovídat o kočkách, poradit se s chovateli, podělit se o fotky svých mazlíčků a přečíst si příběhy ostatních catmaniaků. Rádi Vás tu uvítáme!

- zdroj: www.cat-mania.cz

 


 

Bohužel stále více koček, psů i jiných domácích mazlíčků končí na ulici nebo v útulku. Jedná se často o nevhodný dárek a v horším případě o týraná, zraněná, hlady, žízní nebo nemocí zesláblá zvířata. 

 

SOLIDARITA NÁM NENÍ A NIKDY NEBUDE CIZÍM POJMEM