AKTUÁLNÍ DOBA DODÁNÍ - Vážení zákazníci, doba dodání je 10 dní. Děkujeme Vám za trpělivost a přízeň. Váš Nábytek pro kočky.

O nás

Jsme česká rodinná firma z Jižní Moravy a oblíbenou práci se dřevem jsme s radostí spojili s láskou k domácím mazlíčkům. Již od roku 2012 se úspěšně věnujeme ruční výrobě kvalitního nábytku pro kočky. 

"Vaše radost z designu a kočičí z pohybu" je motto, které nejlépe vystihuje vznik všech produktů z naší dílny.

Vyrábíme na zakázku a na vaše přání můžeme jakýkoliv prvek upravit, aby co nejlépe vyhovoval potřebám vašich mazlíčků i dispozicím domácností. 

Díky přímému prodeji bez dalších zprostředkovatelů nabízíme chovatelské potřeby pro kočky v nejlepším poměru ceny a kvality. 

Vždy rádi poradíme a samozřejmě také vyslechneme vaše názory a potřeby. Nejsme nováčci a s výrobou dřevěného kočičího nábytku na míru máme několikaleté zkušenosti. Náš startovací projekt tvoriva-dilna.com jsme přesunuli na tuto doménu za účelem zkvalitnění služeb a zvýšení povědomí o potřebách koček, které žijí v českých a slovenských domácnostech.  

Věříme, že výrobky firmy Nábytek pro kočky udělají velkou radost nejen čtyřnohým miláčkům, ale také zútulní dům, byt nebo třeba pracovnu. 

Děkujeme všem za rady, komentáře, názory i kritiku a těšíme se na další spolupráci.

Jitka Martínková - Nábytek pro kočky